Lülitab põhimõtte ümber

- Sep 27, 2019-

Lülituslüliti kontrollib liuguri või liuguri libisemist, vajutades lüliti käepidet lüliti sisse- ja väljalülitamiseks. Lülituslüliti jaguneb kahte tüüpi: ühepooluselised kaheasendilised ja kahepooluselised kaheasendilised. Seda kasutatakse peamiselt toiteallika vooluahela juhtimiseks ja tööseisundi vooluahela lülitamiseks.

 

Signaali genereerimiseks on lülituslüliti tihvt sisse lülitatud. Kui signaal on sisselülitatud olekus, põhjustab kuuli väike liikumine märkamatu vilkumise. Üldiselt ei ole töövool saadaval ja IC-i käivitamiseks lülitatakse sisse ainult nõrk vool, et vältida kontakti vilkumist. Enamik kuullüliteid tunneb sisse- ja väljalülitamise signaale ainult mõlemas suunas, näiteks vasakule ja paremale, eest ja taha ning üles ja alla.


subminiature micro switch


limit switch -


 

Huizhou Greetech Electronics Co, Ltd on professionaalne mikrolüliti tootja, keskendudes mikrolüliti kõigi toodete valmistamisele ja tootmisele. Mikrolülitite tehasena on Greetechil umbes 30-aastane kommutaatorite valmistamise kogemus. Kui olete huvitatud Greetechi toodetest, külastage meie veebisaiti: www.greetech-switch.com / www.greetech.com


Paari:Mikrolüliti ja auto meigipeegel Järgmise:Mikrolüliti olulised parameetrid