Õhurõhu lüliti põhimõte

- Apr 01, 2019-

Õhurõhu lüliti, tuntud ka kui õhurõhu katkestaja, on üks kaitselülititest. See lüliti lülitub automaatselt välja, kui vool ületab voolu nimivoolu.

Õhurõhu lüliti on väga oluline elektriseade madalpinge jaotusvõrgus ja jõuülekandesüsteemis. See ühendab juhtimise ja mitme kaitse funktsioone.


Lisaks kontakt- ja purunemisahelale võib see kaitsta vooluahelat või elektriseadmeid lühis, tugev ülekoormus ja pinge all ning seda saab kasutada ka mootori harva käivitamiseks.

 

airpressure switch


Kui liin on ülekoormus, ei saa ülekoormusvool teha elektromagnetkiiret, kuid see võib muuta soojuselemendi teatava koguse soojust, mis sunnib bimetallriba soojendama ülespoole, lükake hoob konksu lukust lahti ja seejärel katkestage peamine kontakt, katkestage võimsus.


Kui liini lühis või tõsine ülekoormusvool, siis lühisvool ületab hetkevoolu voolu väärtuse seadistamise ajal, tekitab elektromagnetiline väljalülitus piisavalt imemist, tõmbab armatuuri ja tabab kangi nii, et konks ümber võlli istme ja eraldi lukust. Lukk reageerib kevadel alles, seejärel katkestab jõu.


limit switch -


Huizhou Greetech Electronics Co, Ltd on professionaalne õhurõhu lüliti tarnija, tootja ja tehase. Meie eesmärk on pakkuda parima kvaliteediga õhurõhu lülitit ülemaailmsetele klientidele. Tere tulemast meie veebisaidile, et saada lisateavet: www.greetech-switch.com
Paari:Micro Switch On Performance'i suuruse mõju Järgmise:Micro Switch Shanghai näitus-päev 1