Mikrolülitid autotööstuses

- Feb 13, 2020-

Greetech Electronics suudab uuenduslike rakenduste ja disainilahenduste toiteks pakkuda suure jõudlusega ja kvaliteetseid lüliteid. Autotootmise ümberlülitumise põhiväärtusteks on sellised funktsioonid nagu toote kitsad tolerantsid, nõudluse korral haptiline akustiline kohandamine, keskkonna ja protsessi tihendamine ning liidese mehaaniline või elektriline integreerimine - ja Greetech on meie 12-aastase kogemusega kliendi jaoks usaldusväärne tootja.

Meie autotööstuse lülitite portfell sisaldab nelja võtmevaldkonda: salongi juhtimisseadmed, sealhulgas keskkonsoolid ja rooli, istme või õhuliini juhtimisseadmed; Juurdepääsuhaldus, hõlmates võtmehoidjaid, riive ja käepidemeid; Jõuülekande- ja traatfunktsioonid, mis hõlmavad elektroonilisi parkimiskatkeid ja käigu- või pargivahetusi; ja salongituvastus, sealhulgas päikesesirm, kindalaegas ja turvavöölülitid.

Ettevõtte usaldusväärsuse ajalugu ja võrreldamatud kohandatud disainivõimekused muudavad Greetechi meie klientide jaoks usaldusväärseks tarnijaks ja saame pakkuda tugeva aluse disaini eduks. Nüüd on meil juba autotööstuses G3 ja G9 seeria veekindel mikrolüliti.

Võtke meiega ühendust, kui teil on mikrolüliti kohta päringuid, pakume teile kvaliteetseid tooteid konkurentsivõimelise hinnaga.

Micro Switches for Automotive Applications


Paari:Kuivati ​​mikrolüliti Järgmise:G5-seeria mikrolülitusnõudepesumasina pealekandmine