Micro Switchi kasutamine

- Jan 17, 2019-

Micro lülitit kasutatakse peamiselt elektroonikaseadmetes nagu gaasipliidid, mikrolaineahjud, riisipliidid, arvutivahendid jms ning mikro-lülitit leidub ka kaasaegsetes tööstustoodetes, nagu autoelektroonika, sõjalised tooted, katsevahendid ja meditsiiniseadmed. Lisaks integreeritakse mikrolüliti sprinkleritesse, torustikesse, tööstusseadmetesse ja mõnedesse arvutitesse ja välisseadmetesse. Kosmosetööstus ja autotööstus on samuti väga huvitatud sellest tootest. Nende peamised rakendused on õhusõidukid, kosmosesõidukid, mahutid, pöördvankrid ja elektroonilised seisupidurite täiturid.

 

Siseriiklikud ja välismaised tarnijad, kes soovivad turu mobiilirakenduste sagedast kasutamist, on stimuleerinud suurte mikro-lülitite tarnijate soovi turule. Nii kodutarnijad kui ka välismaa hiiglased on selle tohutu turu juurde.


subminiature micro switch


Huizhou Greetech Electronics on professionaalne mikro-lülitite tootja, kes pühendab igat liiki lülitite projekteerimisele ja tootmisele. Uute elektrooniliste toodete nõudmistele vastamiseks tegeleme mikro-lülituse innovatsiooniga. Jätkame liikumist ja valmistame parima kvaliteediga mikro lüliteid.


Paari:Lüliti eelised Järgmise:Põhilised lülitid autodele