Meist

Huizhou Greetech Electronics Co., Ltd. on välja töötatud Zing Ear Group'ist, mis loodi 1983. aastal. Viimase kümne aasta jooksul on Greetech püüdnud valmistada, projekteerida ja turustada mikro-lüliteid.

Huizhou Greetech Electronics Co, Ltd keskendub teadus-ja arendustegevuse ja tootmise erinevaid mikro lülitid, auto lülitid, veekindel lülitid, rõhulülitid, mehaanilised klaviatuurilülitid, täpne auto osad, mobiiltelefoni pistikud, ja erinevaid kontakt mooduleid ja terminal komponendid. Lülitite ja pistikute aastane toodang on umbes 250 miljonit tükki.

Meil on nüüd rohkem kui 800 töötajat, kes töötavad 35 000㎡ tehasehoones. Tehase inseneridel on professionaalsed teadus- ja arendustegevuse kogemused lülitites ja pistikutes. Kõik meie tooted on ülemaailmse turu poolt heaks kiidetud. Meie tootja on sertifitseerinud ISO9001, ISO / TS16949 ja ISO 14001 kvaliteeditagamise süsteemi. Praegu toodetakse ja testitakse üle 80% meie toodetest automaatse varustuse abil, et tagada kvaliteedi järjepidevus.

Greetechi eesmärk on teenindada oma partnerit ja kliente kogu maailmas, eeldatavasti liigume edasi oma osalusega ja teeme taas ühise edusamme.


micro switch factory Chinamicro switch manufacture Chinamicro switch production line Chinamicro switch factorymicro switch Laboratory China

Sertifitseerimisraamat

16949.png

micro switch Greetech Patentmicro switch Rosh and Reach Certificate


micro switch company